Kroatische nautische kaarten

HHI papieren kaarten en publicaties zijn te koop bij erkende distributeurs.

Als u papieren nautische kaarten in Kroatië wilt kopen, neem dan contact op met erkende distributeurs.

Naziv / Naam Adres E-mail / Web Tel / Fax
Jachthaven Winkels


www.marinastores.hr
– Marina Stores, ZagrebCvjetna cesta 11
10000 Zagreb
Hrvatska
zagreb@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)1 6183 342
+385 (0)1 6183 341
– Marina Stores, ŠibenikObala dr. Franje Tuđmana 2
22000 Šibenik
Hrvatska
sibenik@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)22 212268
+385 (0)22 212268
– Marina Stores, DubrovnikNa Skali 4
20236 Mokošica-Dubrovnik
Hrvatska
dubrovnik@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)20 454073
+385 (0)20 454073
– Marina Stores, PulaRiva 14
52000 Pula
Hrvatska
pula@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)52 210904
+385 (0)52 210904
– Marina Stores, RijekaM. Barača 3
51000 Rijeka
Hrvatska
rijeka@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)51 343173
+385 (0)51 343173
– Marina Stores, ZadarFranka Lisice 91
23000 Zadar
Hrvatska
zadar@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)23 302147
+385 (0)23 302147
– Marina Stores, MakarskaKralja Zvonimira 3
21300 Makarska
Hrvatska
makarska@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)21 679389
+385 (0)21 679389
– Marina Stores, Dubrovnik, GružObala Pape Ivana Pavla II 24
20000 Dubrovnik
Hrvatska
gruz@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)20 313063
+385 (0)20 313063
– Marina Stores, Biograd na MoruKralja Petra Svačića 14
23210 Biograd na Moru
Hrvatska
biograd@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)23 700866
+385 (0)23 700866
– Marina Stores, TrogirPut Cumbrijana 22
21220 Trogir
Hrvatska
trogir@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)21 883031
+385 (0)21 883031
– Marina Stores, VodiceArtina bb
22211 Vodice
Hrvatska
vodice@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)22 247544
+385 (0)22 247544
– Marina Stores, SplitLovački put 1
21000 Split
Hrvatska
split@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)21 566683
+385 (0)21 566683
Dominović, ZagrebHrvatske bratske zajednice 4
zgrada NSK
10001 Zagreb
Hrvatska
dominovic@dominovic.hr
www.knjizara-dominovic.hr
+385 (0)1 6150 315
+385 (0)1 6130 111
Navigatore, PorečRiva Amfora 7, Červar-Porat
52440 Poreč
Hrvatska
+385 (0)52 436663
+385 (0)52 436663
AC Nautik e.UAnton Hubmann Platz 1
8077 Gössendorf
Oostenrijk
support@kuestenpatent-kroatien.at
www.kuestenpatent-kroatien.at
+43 (0)676 3074163
Enciklopedija d.o.o.Visoka 8
21000 Split
Hrvatska
– Prodavaonica SplitDražanac 45
21000 Split
Hrvatska
encinautika@gmail.com 021 398 406
Aurani d.o.o.Banjol 101
51280 Rab
Hrvatska
aurani@ri.t-com.hr 051 774 823
051 725 450
– Prodavaonica 1Banjol 101
51280 Rab
Hrvatska
051 774 823
051 725 450
– Prodavaonica 2Priko 40
51550 Mali Lošinj
Hrvatska
aurani@ri.t-com.hr 051 233 399
051 233 399
Delalija trgovina d.o.o.Petrovaradinska 5a
10000 Zagreb
Hrvatska
delalija-trgovina@zg.t-com.hr
www.delani.hr
01 3866 785
098 299 880
Geosustavi, SplitGundulićeva 26
Dalma – Dobri
21000 Split
Hrvatska
info@geosustavi.hr
www.geosustavi.hr
+385 (0)21 582208
+385 (0)21 484556