Chorvatské námořní mapy

Papírové mapy a publikace HHI jsou k dispozici k zakoupení u autorizovaných distributorů.

Pokud hledáte koupit papírové námořní mapy v Chorvatsku, kontaktujte autorizované distributory.

Naziv / jméno Adresa / Adresa E-mail / web Tel / fax
Marina Stores


www.marinastores.hr
– Marina Stores, Záhřeb Cvjetna cesta 11
10 000 Záhřeb
Hrvatska
zagreb@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 1 6183 342
+385 (0) 1 6183 341
– Marina Stores, Šibenik Obala dr. Franje Tuđmana 2
22000 Šibenik
Hrvatska
sibenik@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 22 212268
+385 (0) 22 212268
– Marina Stores, Dubrovník Na Skali 4
20236 Mokošica-Dubrovnik
Hrvatska
dubrovnik@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 20 454073
+385 (0) 20 454073
– Marina Stores, Pula Riva 14
52000 Pula
Hrvatska
pula@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 52 210904
+385 (0) 52 210904
– Marina Stores, Rijeka M. Barača 3
51000 Rijeka
Hrvatska
rijeka@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 51 343173
+385 (0) 51 343173
– Marina Stores, Zadar Franka Lisice 91
23000 Zadar
Hrvatska
zadar@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 23 302147
+385 (0) 23 302147
– Marina Stores, Makarska Kralja Zvonimira 3
21300 Makarska
Hrvatska
makarska@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 21 679389
+385 (0) 21 679389
– Marina Stores, Dubrovnik, Gruž Obala Pape Ivana Pavla II
20000 Dubrovník
Hrvatska
gruz@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 20 313063
+385 (0) 20 313063
– Marina Stores, Biograd na Moru Kralja Petra Svačića 14
23210 Biograd na Moru
Hrvatska
biograd@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 23 700866
+385 (0) 23 700866
– Marina Stores, Trogir Dejte Cumbrijanu 22
21220 Trogir
Hrvatska
trogir@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 21 883031
+385 (0) 21 883031
– Marina Stores, Vodice Artina bb
22211 Vodice
Hrvatska
vodice@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 22 247544
+385 (0) 22 247544
– Marina Stores, Split Lovački dal 1
21000 Split
Hrvatska
split@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0) 21 566683
+385 (0) 21 566683
Dominović, Záhřeb Hrvatske bratske zajednice 4
zgrada NSK
10001 Záhřeb
Hrvatska
dominovic@dominovic.hr
www.knjizara-dominovic.hr
+385 (0) 1 6150 315
+385 (0) 1 6130 111
Navigatore, Poreč Riva Amfora 7, Červar-Porat
52440 Poreč
Hrvatska
+385 (0) 52 436663
+385 (0) 52 436663
AC Nautik eU Anton Hubmann Platz 1
8077 Gössendorf
Rakousko
support@kuestenpatent-kroatien.at
www.kuestenpatent-kroatien.at
+43 (0) 676 3074163
Enciklopedija doo Visoka 8
21000 Split
Hrvatska
– Prodavaonica Split Dražanac 45
21000 Split
Hrvatska
encinautika@gmail.com 021 398 406
Aurani doo Banjol 101
51280 Rab
Hrvatska
aurani@ri.t-com.hr 051774483
051725450
– Prodavaonica 1 Banjol 101
51280 Rab
Hrvatska
051774483
051725450
– Prodavaonica 2 Priko 40
51550 Mali Lošinj
Hrvatska
aurani@ri.t-com.hr 051 233 399
051 233 399
Delalija trgovina doo Petrovaradinská 5a
10 000 Záhřeb
Hrvatska
delalija-trgovina@zg.t-com.hr
www.delani.hr
01 3866 785
098 299 880
Geosustavi, Split Gundulićeva 26
Dalma – Dobri
21000 Split
Hrvatska
info@geosustavi.hr
www.geosustavi.hr
+385 (0) 21 582208
+385 (0) 21 484556