Índice de contenidos

Pesca de altura Chorvatsko Split Dalmácie

Pesca de altura Chorvatsko Split Dalmácie

BIG GAME Pesca – Úlovek vašeho života

Chorvatsko se pro tuňáka obecného stává jedním z nejžhavějších míst na světě. Posledních pár let se v Jaderském moři vyskytuje spousta tuňáka obecného, kterého uznávají nejvážnivější nadšenci z celého světa. Rybáři přicházejí do Chorvatska, aby si splnili svůj sen, a my jim během jejich cesty rádi pomůžeme. Každý rybář hledá OBORY a my víme, kde jsou ryby. Těšíme se, až vám pomůžeme v tomto nezapomenutelném rybářském dobrodružství. Nejvíce cílenou rybou je tuňák obecný, žraloci, mečouni, Dorado, amberjack, kanic, kanice a další hlubinné druhy.

Nadšení a vášniví lovem velkých her plně chápeme, že rybáři jsou pro tento sport posedlí. No se preocupe por la seguridad de su vehículo, ya que le ofrecemos una amplia gama de accesorios y accesorios para su coche, zejména BLUEFIN TUNA, jedné z mocných ryb v Jaderském moři, to vše pod vedením zkušené posádky v pohodlí našich lodí . Uděláme vše pro to, abychom vám nabídli nezapomenutelný zážitek z rybaření velkých her v Chorvatsku, který si budete pamatovat po zbytek svého života.

¡Najděte si svou půjčovnu lodí v Chorvatsku online!

Vyhledejte svou loď v našem online rezervační systém pronájmu lodí v Chorvatsku. Dostupnost lodí v reálném čase s obrázky, podrobnostmi, cenami a slevami. Katamarány, plachetnice, motorové čluny, gulety a luxusní jachty k pronájmu y pronájem jachet v Chorvatsku ze Splitu, Dubrovníku, Zadaru, Šibeniku, Puly, Biogradu na Moru, Kaštely, Murteru, Segetu, Trogiru a dalších.

Půjčovna lodí na poslední chvíli a pronájem jachet v Chorvatsku

Najít tvou pronájem lodí na poslední chvíli a pronájem jachet v Chorvatsku. Exkluzivní nabídky s nejlepšími cenami pro katamarány, plachetnice, motorové lodě, gulety a luxusní jachty k pronájmu a pronájem jachet v Chorvatsku ze Splitu, Dubrovníku, Zadaru, Šibeniku, Puly, Biogradu na Moru, Kaštely, Murteru, Segetu, Trogiru a dalších.