Table des matières

Big Game Fishing Chorvatsko Split Dalmácie

Big Game Fishing Chorvatsko Split Dalmácie

BIG GAME Fishing – Úlovek vašeho života

Chorvatsko se pro tuňáka obecného stává jedním z nejžhavějších míst na světě. Posledních pár let se v Jaderském moři vyskytuje spousta tuňáka obecného, kterého uznávají nejvášnivější nadšenci z celého světa. Rybáři přicházejí do Chorvatska, aby si splnili svůj sen, a my jim během jejich cesty rádi pomůžeme. Každý rybář hledá OBORY a my víme, kde jsou ryby. Těšíme se, až vám pomůžeme v tomto nezapomenutelném rybářském dobrodružství. Nejvíce cílenou rybou je tuňák obecný, žraloci, mečouni, Dorado, amberjack, kanic, kanice a další hlubinné druhy.

Nadšení a vášniví lovem velkých her plně chápeme, že rybáři jsou pro tento sport posedlí. Naším úkolem je nabídnout vám okamžiky čistého potěšení, když spojíte své síly a dovednosti s těmi vzrušujících lovných ryb, zejména BLUEFIN TUNA, jedné z mocných ryb v Jaderském moři, to vše pod vedením zkušené posádky v pohodlí našich lodí . Uděláme vše pro to, abychom vám nabídli nezapomenutelný zážitek z rybaření velkých her v Chorvatsku, který si budete pamatovat po zbytek svého života.

Najděte si svou půjčovnu lodí v Chorvatsku online !

Vyhledejte svou loď v našem online rezervační systém pronájmu lodí v Chorvatsku. Dostupnost lodí v reálném čase s obrázky, podrobnostmi, cenami a slevami. Katamarány, plachetnice, motorové čluny, gulety a luxusní jachty k pronájmu a pronájem jachet v Chorvatsku ze Splitu, Dubrovníku, Zadaru, Šibeniku, Puly, Biogradu na Moru, Kaštely, Murteru, Segetu, Trogiru a dalších.

Půjčovna lodí na poslední chvíli a pronájem jachet v Chorvatsku

Il s’agit de prononcer des paroles sur les chaînes de télévision et de prononcer des paroles sur les jouets à Chorvatsku. Des services de qualité dans des domaines aussi variés que l’hôtellerie, la restauration, l’hôtellerie motorisée, l’hôtellerie de luxe et les articles de luxe à Chorvatsku ze Splitu, Dubrovníku, Zadaru, Šibeniku, Puly, Biogradu na Moru, Kaštely, Murteru, Segetu, Trogiru et dalších.

A la recherche d’un bateau ?